Strefa specjalisty

STREFA SPECJALISTY

Kontakt

Kontakt

BONAFARM® sp. z o.o.
Al. Adama Mickiewicza 21
31-120 Kraków

tel. (12) 662 41 94

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Informacje i dane osobowe podane przez Ciebie w tym formularzu zostaną wykorzystane jedynie do tego, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Dane podane w związku z takim zapytaniem nie są traktowane przez polskie prawo jako poufne.

Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter wyłącznie informacyjny.

Użytkownik strony internetowej ma prawo kopiować treści umieszczone na niniejszej stronie internetowej tylko i wyłącznie dla użytku osobistego w celach niekomercyjnych. Zabronione jest powielanie lub  wykorzystywanie zawartości strony w każdy inny sposób. Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione.

Zabronione jest jakiekolwiek kopiowanie elementów strony internetowej (teksty znaki towarowe, zdjęcia itp.) oraz zabronione jest wprowadzenie jakichkolwiek zmian i dalsze powielanie w celu wykorzystania w całości lub w części, w tym w formie zmodyfikowanej w innych serwisach internetowych, w publikacjach elektronicznych itp.

Niniejsza strona internetowa może zawierać linki/odnośniki do innych stron internetowych.

Autorzy i właściciele strony internetowej nie są odpowiedzialni za treść stron, do których te linki/odnośniki prowadzą i nie ponoszą odpowiedzialności za zawarte tam treści.

Autorzy i właściciele strony internetowej nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za decyzje podejmowane przez użytkowników na podstawie informacji zawartych na stronie, za skutki wykorzystania przez użytkowników informacji uzyskanych ze strony, bezpośrednio lub pośrednio poniesione przez użytkowników lub osoby trzecie straty, szkody, doznaną krzywdę, ani inne negatywne skutki wynikające z dostępu użytkownika do niniejszej strony internetowej lub jego braku.

Autorzy i właściciele strony internetowej mają prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronach internetowych w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników.
Wszystkie informacje prezentowane na stronie internetowej publikowane są w celach informacyjnych i nie mogą zastępować konsultacji medycznych np. z lekarzem, ani być traktowane jako jakakolwiek forma doradztwa, konsultacji czy też rekomendacji.

Zamknij